Telefonos portfólió kezelő munkatárs (Nyíregyháza)

Telefonos portfólió kezelő munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • telefonon történő kapcsolattartás, esedékesség előtt megelőző hívások lebonyolítása, esedékesség után a nem fizető ügyfelek
    telefonon történő megkeresése behajtás céljából
  • az esetleges nemfizetés következményeinek ismertetése
  • áthidaló megoldások, fizetéskönnyítések ajánlása, beállítása
  • új ügyfelek részére üdvözlő hívások indítása
  • hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások ajánlása, értékesítése
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Téged keresünk, ha…

  • legalább középfokú végzettséged van
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírsz
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség jellemez
  • értékesítési szemléletű vagy
  • önállóan és igényesen végzed a munkád
  • igaz rád az ügyfélközpontú gondolkodás
  • eredményorientáltan és kitartóan dolgozol

Előnyként vesszük, ha…

  • rendelkezel pénzintézeti / ügyfélkapcsolati tapasztalattal,
  • felsőfokú végzettséggel vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgával

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, összetartó csapat tagja lehetsz
  • innovatív, piacújító megoldásokkal várunk
  • akár heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed

Munkavégzés helye és ideje:

  • Nyíregyháza
  • Teljes munkaidő

Nyíregyháza