Ügyfélkapcsolati munkatárs (Nyíregyháza)

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • az ügyfelek tájékoztatása az előszerződést követő teendőkről, a szükséges dokumentumokról és a beazonosítási lehetőségekről
  • az előminősítés és az ahhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • marketing kampányokban való aktív részvétel kimenő hívások keretében
  • meglévő és új ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása felmerült kérdéseikkel kapcsolatban
  • az azonosítási folyamat elvégzése video chat segítségével
  • kimenő hívások indítása online azonosítás kapcsán
  • adminisztratív feladatok ellátása

Téged keresünk, ha…

  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel rendelkezel
  • határozott fellépéssel és átlagon felüli kommunikációs készséggel bírsz
  • ügyfélközpontú magatartás jellemez
  • kimagaslóak az ügyfél kiszolgálási adottságaid

Előnynek számít, ha rendelkezel...

  • értékesítési tapasztalattal
  • felsőfokú végzettséggel vagy biztosításközvetítői vizsgával

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • nálunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • a próbaidőt követően home office lehetőséget (heti 2 nap) biztosítunk
  • hétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted

Munkavégzés helye, ideje:

  • Nyíregyháza
  • Teljes munkaidő

Nyíregyháza