Tender munkatárs (Budapest)

Kiskereskedelmi partnerünk csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező Tender munkatársat.
Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat része lenni és jól beszélsz angolul vagy németül, akkor TÉGED keresünk!

Tender munkatárs

Feladatok

- End-to end termék koordinálási feladatok
- Készletfigyelés
- Tender folyamatok támogatása
- A versenytársak és az üzleti forgalom monitorozása, statisztikák készítése
- Kimutatások és riportok készítése
- Termékek pénzügyi forgalmának utánkövetése
- Adminisztratív feladatok ellátása Excelben
- Terméktesztelés szervezése, lebonyolítása
- Kapcsolattartás potenciális szállítókkal, társosztályokkal

Követelmények

- Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
- Excel átfogó ismerete
- Felsőfokú végzettség gazdasági/ pénzügyi területen
- Jó kommunikációs és szervezőkészség
- Precíz, magabiztos, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Ingyenes étkezési lehetőség
- Támogató, fiatalos csapat
- Előrelépési lehetőség
- Nyelvtanulási lehetőség
- Dinamikusan emelkedő fizetés
- Bejárási támogatás
- HO lehetőség (heti 2 nap)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest