Tereprendező diákmunka (Pécs)

Tereprendező diákmunka

Leírás

Pécs város területén, a Kisdeindolban található családi birtokon történő munkavégzésre keresünk diákokat terepkarbantartási feladatok elvégzésére.

Feladatok

  • Szőlőterület felügyelete, rendezése (szőlőmunkák)
  • Pince rendben tartása
  • Kerti munkák - fűnyírás, gazolás, permetezés, sövény nyírás stb.
  • Zöldválogatás
  • Palackozás

Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Rugalmas munkarend (4-6-8 óra)
  • Min. 2 nap vállalása a héten
  • Fizikai munkára való hajlandóság

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő órabér
  • Hosszútávú munka (nem csak idény idején)
  • Kellemes, családias légkör
  • Szőlészettel kapcsolatos tudnivalók elsajátítása
  • Védőruhát, illetve munkavédelmi felszerelést igény esetén biztosítunk

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs