Termékfelelős minőségügyi mérnök (Zala megye)

A hirdetés már lejárt!

Az Ön új cége Nemzetközi gyártópartnerünk az autóipar meghatározó szereplőjeként folyamatosan bővíti gyártási kapacitását, jelenleg is több új kollega jelentkezését várják Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Termékfelelős minőségügyi mérnök

Termékfelelős minőségügyi mérnököt keresünk Zala megyei gyártópartnerünknek

Automotive industry – Product Quality Engineer

Feladatok

Az Ön új pozíciója

  • A Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök pozícióban egy dedikált vevő termékeiért lesz felelős.
  • Feladata lesz a beérkező reklamációkra vonatkozó kivizsgálási folyamat elindítása és a korrekciós intézkedések megvalósulásának felügyelete.
  • Folyamatosan kapcsolatot ápol majd az ügyféllel és részt vesz a termelési & vevői auditok lebonyolításában.
  • A mérési feladatokat végző munkatársak koordinálása szintén munkakörének részét képezi majd.

Elvárások

Mire van szüksége a sikerhez ?

  • A Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a felsőfokú műszaki végzettség (vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat) és a középfokú angol nyelvtudás.
  • Fontos még, hogy a leendő kollega rendelkezzen releváns, minőségbiztosítási területen szerzett minimum 2 év tapasztalattal és ISO 9001 rendszerismerettel.

Amit kínálunk

Mire számíthat partnerünktől ?

  • Megbízónk a nyugat-magyarországi régió és az ország egyik legnagyobb foglalkoztatója, hosszútávon kiszámítható karrier utat és versenyképes juttatási csomagot kínál jelenlegi és jövőbeli munkatársai számára.

Munkavégzés helye

Zala megye

Mit kell tennie most ?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.