Termékmérnök (Kecskemét)

Termékmérnök

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Termékmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Belső termékfejlesztési standardok készítése, fejlesztési szabályok, útmutatók menedzselése, illetve azon betartatása,
  • Projektházak termékmérnökeinek támogatása standardizációval és rendszerekkel kapcsolatos témákban, de akár egyedi vevői igények elbírálásában is,
  • Termék-, rendszer- és projektoptimalizálásokban való részvétel,
  • Fejlesztési és költségcsökkentési lehetőségek folyamatos kutatása, termék és folyamat szinten egyaránt,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (minőségbiztosítás, beszerzés, folyamatfejlesztés, logisztika),
  • Nemzetközi szintű feladatok koordinálása a cégcsoport tagjaival (Németország, Mexikó, USA).

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (gépész-, jármű-, anyag-, mechatronikai mérnök),
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret,
  • CAD szoftverismeret (Catia, Előny: NX, SolidEdge),
  • Kábelgyártás terén szerzett, releváns szakmai tapasztalat.

Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Német nyelvismeret,
  • Kovácsolás, felületkezelés, hőkezelés, forgácsolás és hegesztés technológiák,
  • Mechanikus rendszerek, acélszerkezetek, fröccsöntött műanyag alkatrészek tervezése és gyártása,
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer, PLM, PDM, WSM rendszerek,
  • autóipari és gépészeti szabványok ismerete.

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, innovatív projektekben való részvétel,
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag (Cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás),
  • Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét