Termelési csoportvezető (Győr)

Termelési csoportvezető

Leírás

Győri, elektronikai gyártó partnercégünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

Feladatok

  • Termelési folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Hibajavítási és megelőzési tevékenységekben való részvétel
  • Minőségi mutatók javítása
  • 10-20 fős csapat irányítása, motiválása, munkájának szervezése
  • Új munkatársak betanításának, beilleszkedésének támogatása
  • Rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználása
  • Adatszolgáltatás, riportok, beszámolók készítése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat gyártási területen
  • Csoport- vagy műszakvezetőként szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabilan működő vállalat
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Cafeteria + egyéb béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

Győr

Győr