Termelési csoportvezető Győr (Győr)

Termelési csoportvezető Győr

Leírás

Győri partnerünk számára keresünk Termelési csoportvezető munkatársat stabil céghez, támogató csapatba!

Feladatok

  • A gyártás-összeszerelés, az anyagáramlás és a készletezés koordinálása és felügyelete az adott gyártósoron a kitűzött határidő-, mennyiségi, minőségi és költségcélok elérése érdekében
  • A termelési tevékenység naprakész követése és szoros felügyelete
  • Adott csoporthoz tartozó gyártósori szerelők motiválása, munkájuk koordinálása, felügyelete, a műveleti utasítások betartása és betartatása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Minőségügyi szakismeretek (szabványok, módszerek, vevői követelmények)
  • Szereléstechnológia ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Győr

Győr