Termelési csoportvezető (Nyírgelse)

Sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelési csoportvezető

Elvárások:

Élelmiszeripari folyamatok elvégzésének irányítása, ellenőrzése, Termeléshez kapcsolódó dokumentációs, adminisztratív feladatok elvégzése, Munkavédelmi és higiéniai szabályok betartása és betartatása

Előnyt jelent:

Középfokú végzettség, Számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel), Megbízható, pontos munkavégzés, Önállóság

Feladatok:

Tudsz és szeretsz emberekkel foglalkozni, Képes vagy irányítani, motiválni, Nyitott a személyiséged, szereted a kihívásokat, Képes vagy alkalmazkodni a szervezeti kultúrához, szabályrendszerekhez, Vállalod a kétműszakos munkarendet, Van hajlandóságod új ismeretek - üzemi technológiai folyamatok - elsajátítására, , Megbízóról:, A Cégcsoport elsősorban sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés.

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, Változatos, mozgalmas feladatok

Munkavégzés helye:

Nyírgelse

Nyírgelse