Termelési karbantartó/ 12 órás, heti 3 vagy 4 nap (Mosonmagyaróvár)

Termelési karbantartó/ 12 órás, heti 3 vagy 4 nap

Leírás

Mosonmagyaróvári partnerünk megbízásából keresünk 12 órás munkarendbe, termelési karbantartó pozícióba kollégákat.

Feladatok

  • Gépek, robotok meghibásodása esetén azok javítása
  • Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a tervszerű megelőző karbantartási tervnek megfelelően
  • Megelőző és javító karbantartások elvégzése
  • Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása

Elvárások
  • 12 órás, 2 műszakos munkarend vállalása
  • Mechanikai/elektronikai, műszerész/mechatronikus
  • Hasonló területen szerzett, minimum egy éves tapasztalat
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk
  • Heti 3 vagy 4 munkanap (12 órás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Termelési bónusz, hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár