Termelési műszakvezető (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Feladatok

  • A termelésben dolgozók (kb. 45 fő) koordinálása, fejlesztése;
  • Heti, havi tervek teljesítése, termelési mutatók szinten tartása;
  • Termelésvezető munkájának segítése;
  • Emberi erőforrással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása (szabadságolás, bérezés stb.) és riportolás a közvetlen felettesnek;
  • Beosztottak motiválása, a megfelelő munkalégkör kialakítása, a csapat összefogása.

Elvárások

  • Középfokú elektronikai/gépész vagy számítástechnikai végzettség
  • Hasonló pozícióban,gyártási tevékenységet végző vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat beültetési és / vagy tesztelési területen
  • Rendszerfejlesztési- informatikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló csapat
  • Szakmai- és személyes tovább fejlődés
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Előnyök

  • SAP ismerete
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Győr

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr