Termelési terület vezető (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnercégünk új gyártási területének élére keresünk tapasztalt vezetőt a következő pozícióba:

Termelési terület vezető

Feladatok

  • A hozzá kapcsolódó újonnan kialakításra kerülő termelési terület irányítása;
  • Új kollégák kiválasztásában való aktív közreműködés;
  • A beosztott gyártósori dolgozók, technikusok és mérnökök munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • Fejlesztést célzó projektekben történő aktív részvétel;
  • A gyártási tervek megvalósulásának biztosítása és felügyelete;
  • KPI-ok monitorozása;
  • A hibaelhárításhoz és hibamegelőzéshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések bevezetése, vagy megvalósítása;
  • Beosztottak fejlesztése és teljesítmény menedzsmentje;
  • Termelési managernek való riportolás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Gyártás területen szerzett több éves vezetői tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Rendszerszintű gondolkodás;
  • Tulajdonosi szemlélet.

Amit kínálunk

  • Alacsony fluktuáció, modern munkakörnyezet;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Piaci szintnek megfelelő bérezés;
  • Továbbképzések, tréningek;
  • Béren kívüli egyéb juttatások:
    • Cafeteria csomag;
    • Bejárás támogatás (30 Ft/km);
    • Féléves és éves bónusz;
    • 13. havi fizetés.

Előnyök

  • Elektronika vagy összeszerelés területén szerzett tapasztalat;
  • SAP és MES rendszer ismeret;
  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét