Termelési területvezető (Gyöngyös)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Termelési területvezető

Feladatok

  • Közel 150-200 fős termelési terület irányítása;
  • A beosztott gyártósori dolgozók, műszakvezetők/sorvezetők munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • Fejlesztést célzó projektekben történő aktív részvétel;
  • Kapacitás tervek kezelése és elemzése;
  • A gyártási tervek megvalósulásának biztosítása és felügyelete;
  • KPI-ok monitorozása;
  • A hibaelhárításhoz és hibamegelőzéshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések bevezetése, vagy megvalósítása;
  • Beosztottak fejlesztése és teljesítmény menedzsmentje;
  • Termelési managernek való riportolás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • MS Office ismerete;
  • SAP ismerete;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás minimum társalgási szinten.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Vállalati gépjármű;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Izgalmas feladatok.

Munkavégzés helye

  • Gyöngyös

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Gyöngyös