Termeléstámogató munkatárs 2 műszakban (Lukácsháza)

A hirdetés már lejárt!

Termeléstámogató munkatárs 2 műszakban

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk TERMELÉSTÁMOGATÓ munkatársakat 2 MŰSZAKOS munkarendbe KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • Tervezett TPM feladatok elvégzése (géptisztítás, szűrőcserék)
  • Segédanyagok kezelése
  • Termelő személyzet támogatása
  • Szitanyomó sablonkeretek előkészítése, tisztítása
  • Termelésben keletkező göngyöleganyagok kezelése, eljuttatása gyűjtőhelyre
  • 5S és termelési terület jelzéseinek, jelöléseinek karbantartása

Elvárások
  • 8. általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Gyártási környezetben eltöltött gépkezelői minimum 2 éves gépkezelői tapasztalat
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza