Termelésvezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Debrecen városának nagy múltú építőipari vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelésvezető

Elvárások:

Műszaki középfokú végzettség, Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat üzemi, műszaki területen, Önálló munkavégzés, rugalmasság és terhelehetőség, proaktivitás, jó szervező készség, Megbízható személyiség, aki tud csapatban dolgozni

Feladatok:

Napi termelési folyamatok (darabolás, élhajlítás, összeállítás, hegesztés, festés) megszervezése, végrehajtása és felügyelete, figyelembe véve a határidők betartását, Létszámterv vezetése, szervezése (túlóra, szabadság), Munka, Tűz és Környezet védelmi előírások megkövetelése, Munkaterület és környezet tisztán tartása, rend megóvása és fenntartása 5S alapján, A munkavégzés során használt dokumentációk, eszközök, védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása, Minőségi követelmények betartása, Részvétel a folyamatok fejlesztésében

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőséget, amelyben szakmai karriered kiteljesedhet!, Versenyképes fizetés, Havi bónusz, 13. havi fizetés, Béren kívüli juttatás, A munkába járás költségtérítését, Két műszakos munkarend, , Munkakörülmények:, Ergonomikus munkakörnyezet, Modern gépek, eszközök, Biztonságos, tiszta, igényes munkakörülmények, Állandóan elérhető és támogató szakmai vezetők, , Ha úgy érzed, képes vagy egy nagyvállalatnál dolgozni, akkor jelentkezz, hogy bővülő csapatunk tagja lehess!, , Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet és szívesen lennél egy megbízható vállalat tagja, akkor jelentkezz!, Legyél Te a következő új munkatársunk!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen