Termelésvezető (Dorog)

Termelésvezető

Feladatok

  • Felügyeli és koordinálja az általa irányított üzemben dolgozó csoport munkáját
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó javítási feladatok megszervezése, kiadása, szoros együttműködés az üzemi karbantartással
  • Az üzemeltetési folyamatok fejlesztésében aktív részvétel
  • Az üzemi dokumentációk, riportok készítése, nyilvántartások vezetése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat társ osztályaival (laboratórium, műszaki fejlesztés, beruházás, pénzügy, HR).

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Innovatív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Min. 5 éves üzemi tapasztalat
  • Környezetvédelem iránti elkötelezettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • dinamikus és lelkes csapat
  • versenyképes jövedelem,
  • 13;14 jutalom,
  • év végi bónusz,
  • cafeteria,
  • vállalati autó,
  • Medicover magánorvosi ellátás

Munkavégzés helye

Dorog

Dorog