Tesztelő német nyelvtudással (Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő német nyelvtudással

Feladatok

  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési feladatok nemzetközi projektekben
  • Tesztadat-követelmények meghatározása és tesztadatok létrehozása
  • IT folyamatok tesztelése és kiértékelése
  • A tesztvégrehajtás dokumentálása
  • Automatizált tesztesetek végrehajtása
  • Teszteredmények kiértékelése, felmerülő hibák javítása vagy a megfelelő csapatnak történő jelentése
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás
  • Tesztfolyamatok fejlesztése
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább középfokú végzettség
  • Német nyelv legalább középszintű ismerete
  • Legalább 1 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • SQL-ismeret
  • Linux/ UNIX rendszer alapszintű ismerete
  • Pontosság és alaposság
  • Érdeklődés az IT és szoftverminőség iránt
  • Proaktivitás, jó kommunikáció, önállóság
  • Tanulási képesség
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd

Előny:

  • ISTQB minősítés
  • HP Quality Center, Jira ismeret
  • SOAP / XML-ismeret
  • Nemzetközi projekt csapatban, külföldön szerzett tapasztalat
  • Nagyobb IT jellegű projektekben való tapasztalat
  • 1-3 év tesztelői tapasztalat

Szeged