Titkárnő (Szeged)

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres

Titkárnő

munkakörbe.

Főbb feladatok

  • A műszaki és minőségügyi igazgató, valamint a gazdasági igazgató adminisztratív jellegű feladatainak támogatása, asszisztensi feladatok végzése, iratok szerkesztése és rendezése.
  • Iratok iktatása, postázása

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Minimum 1 éves gyakorlat.
  • Angol nyelv ismerete, használata.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.

Jelentkezésnél előnyt jelent

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú (üzleti – gazdasági) képzettség.
  • Gépíró, gyorsíró képesség, haladó szintű office ismeretek.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalat, biztos munkahely.
  • Vállalati béren kívüli juttatás.
  • A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Munkába járás támogatása

További tudnivalók

  • Határozott időtartamú szerződés (2021.01-2021.12)
  • Napi 8 óra átlag munkaidő.

Munkavégzés helye

6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.

Pályázatát a fenti címre vagy a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje.

Szeged