Titkárnő (Budapest)

Egészségügyi ágazatban működő szervezet fiatal csapata teljes- és részmunkaidőre, határozott és határozatlan időre, azonnali kezdéssel munkatársakat keres.

Titkárnő

Feladatok

  • napi levelezés nyomonkövetése, vezető munkájának segítése,
  • rendezvényszervezési feladatok ellátása,
  • táblázatkezelés,
  • adatrögzítés,
  • iktatás elektronikus rendszerben,
  • értekezletek, rendezvények jegyzőkönyvvezetése.

Elvárások

  • 10 ujjas, vakon gépelés, gyors leütési sebesség,
  • Excel függvények ismerete, gyakorlati alkalmazása, grafikonok és táblázatok profiszintű használata, szerkesztése,
  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • lelkiismeretes munkavégzés,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • monotonitás tűrés,
  • lényegre látó gondolkodásmód,
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség, közvetlen emberi kapcsolat.

Előnyök

  • budapesti lakhely,
  • gépíróként szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • bejelentett munkahely,
  • alkalmazás: Mt. szerint,
  • bérezés megállapodás alapján,
  • év végi elismerés.

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület, Könyves Kálmán körút

A fényképes önéletrajzokat a bruttó bérigény, és a foglalkoztatás jellegének (teljes, részmunkaidő) megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintásával várjuk „álláshirdetés-titkárnő” jeligével.

Budapest