Titkárnő (Budapest)

Ha egy változatos, dinamikus munkakörre vágysz, és rendelkezel 1 év tapasztalattal Vezetői asszisztensi/Titkárnői területen, akkor érdemes jelentkezned partnerünk pozíciójára.

Titkárnő

Feladatok

-A vezető teljeskörű támogatása

-Naptárkezelés, megbeszélések szervezése

-Bejövő üzenetek, telefonok kezelése

-Társosztályokkal való kapcsolattartás

-Határidők figyelemmel kísérése

-Szerződések, aláírandó dokumentumok kezelése

-Szakmai anyagok, összefoglalók előkészítése

-Riportok, statisztikák és prezentációk készítése mind angolul mind pedig magyarul

Követelmények

-Felsőfokú végzettség

-Min. 1 év tapasztalat vezetői asszisztensi munkakörben

-Magabiztos angol nyelvtudás

-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PPT)

-Kiváló szervezői és kommunikációs készség

-Jó problémamegoldó képesség

-Precizitás

-Önállóság

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés és juttatási csomag

-változatos munkakör

-befogadó, támogató csapat

-ingyenes parkolás

-igényes munkakörnyezet a város központjában

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest