Titkárnő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Titkárnő munkatársat keresünk

Feladatok

  • A titkárság napi működéshez szükséges támogató adminisztratív feladatok ellátását elvégzi.
  • A felettese által igényelt információkat összegyűjti, rendszerezi, feldolgozza.
  • Egyezteti, nyilvántartja és ellenőrzi a vezető tevékenységéhez kapcsolódó határidőket, folyamatosan kapcsolatot tart a közvetlen felettesével.
  • Ügyviteli és kommunikációs eszközök használata: bejövő telefonok, faxok kezelése.
  • Részt vesz az írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, tájékoztatók, egyéb belső szervezeti iratok (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, előterjesztések, megállapodások, jelentések, utasítások stb.) elkészítésében, egyeztetés után eljuttatja az illetékesek számára.
  • Szükség esetén részt vesz szerződések, megbízások, előkészítésében.
  • Elvégzi a Cégközpont és Igazgatóság postázással kapcsolatos feladatait, leveleket, küldeményeket iktat, kézbesít, az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatokat ellátja, kapcsolatot tart az illetékes posta kirendeltséggel.
  • Kezeli, illetve szakszerűen tárolja a hozzá kerülő iratokat, egyéb dokumentumokat.
  • Az iktatott iratokat előkészíti irattározásra, selejtezésre.
  • Vezeti a szabályzatok, alapítói határozatok tárát.
  • Szerződések, belső vállalati utasítások, egyéb szervezeti iratok nyilvántartását, kezelését ellátja.
  • Az ügyfelek fogadása, vezetőhöz érkező vendégek számára igény esetén kávét, teát, frissítőket készít el, szolgál fel.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben megszerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Gyors- és gépírási tapasztalat
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos céges háttér
  • Erős szervezeti alapok
  • Hosszú távú perspektíva
  • Rugalmas hozzáállás
  • Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

Titkárnő pozícióba munkatársat keresnek teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Budapest