Titkárság (Budapest)

munkakör rövid leírása:

egy pénzügyi szolgáltató cég titkárságának vezetése – a feladatkör teljes vagy részmunkaidőben is ellátható

Titkársági munkatárs

főbb feladatok:

  • a titkársági telefonok és levelezés kezelése;
  • küldemények érkeztetése és iktatása;
  • szerződések és szabályzatok kezelése;
  • nyilvántartások vezetése;
  • irattár kezelése;
  • jegyzőkönyvek, kimutatások és feljegyzések készítése;
  • vendégek, partnerek és ügyfelek fogadása;
  • tárgyalások szervezése, időpontok egyeztetése;
  • az irodai beszerzések intézése;
  • a pénzügyi-számviteli osztály munkájának támogatása.

elvárások:

  • irodai felhasználói szintű számítógépes ismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés);
  • empatikus és együttműködő személyiség;
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás.

előnyt jelent:

  • asszisztensi vagy titkársági tapasztalat;
  • gép- és gyorsírói képesség;
  • pénzügyi-számviteli végzettség vagy munkatapasztalat.

jövedelem:

tapasztalattól és munkagyakorlattól függően (teljes munkaidő esetén) havi bruttó 420.000 – 470.000 HUF kezdő bér, valamint ezen felül további rendszeres juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, magánegészségügyi biztosítás és ellátás, feladatokhoz kötött prémium)

munkavégzés helyszíne:

Budapest II. kerületi irodaépület

Budapest