Titkársági asszisztens (Budapest)

Magyar ipari és ingatlanüzemeltető társaság ügyvezetője mellé

Titkársági asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok

  • Beérkező és kimenő dokumentumainak kezelése (papír alapon és elektronikus úton)
  • Ingatlan bérleti és egyéb szerződések nyilvántartása, szerződések előkészítése. Kapcsolattartás a partnerekkel szóban és írásban egyaránt
  • Asszisztensi feladatok teljes körű ellátása (irodagép, informatikai rendszer karbantartásainak megszervezése; irodai beszerzések, rendelések előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése; Céges mobiltelefonok kezelése, költségek tovább számlázása, kapcsolattartás a mobil szolgáltatóval
  • Ingatlanüzemeltetési feladatok és közüzemi számlázás előkészítése.
  • Kapcsolattartás a társcégek szervezeti egységeivel.
  • Levélírás, kapcsolattartás, programok találkozók szervezése, időpontok egyeztetése.

Elvárások

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office szoftverek és a számítógép magabiztos használata (Word, Excel, Outlook)
  • Előny a folyékony angol vagy német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás, lojális munkavégzés;
  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes és proaktív hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Tiszta, ápolt megjelenés, munkakörnyezetére való rendezett igényesség

Amit kínálunk

  • Változatos munkavégzés a professzionális kiváló infrastrukturális környezetben,
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség és munkáltatói juttatások

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

  • Motivációs levél és referencia levél az előző munkáltatótól
  • Szakmai önéletrajz (a fénykép csatolását megköszönjük) (bruttó bérigény megjelölésével) és szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolat
Budapest