Titkársági munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Magyar Táncművészeti Egyetem

Titkársági munkakörbe, gyakorlattal rendelkező munkatársat keres.

Titkársági munkatárs

Feladatok

  • Rektori Titkárság napi működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Telefonhívások kezelése, üzenetek vétele
  • Vezetői naptár kezelése
  • Hivatalos dokumentumok átvétele, aláíratása, rendszerezése
  • Adatbázisok kezelése, dokumentumok rendszerezése
  • Iktatási feladatok ellátása
  • Szükség esetén emlékeztetők, jegyzetek készítése
  • Kisebb beszerzések lebonyolítása

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Word, Excel, Power Point magasfokú ismerete
  • önálló, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • agilitás, jó szervező és problémamegoldó készség

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • táncművészet iránti érdeklődés
  • angol nyelvtudás
  • 1-2 éves gyakorlat

Állás típusa

Teljes munkaidő

Munkába állás kezdete

azonnal

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el legkésőbb 2021. szeptember 30- ig. Kérjük, hogy fizetési igényét a motivációs levelében legyen kedves feltüntetni.

Budapest