Titkársági referens (Budapest)

FELHÍVÁS

álláshely betöltésére

Igazgatóság:                           Szakstatisztikai Igazgatóság

Főosztály:                               Nemzeti számlák főosztály

Álláshely megnevezése:       Titkársági referens

Álláshely besorolása:           Vezető-hivatalitanácsos

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja:         elbírálást követően azonnal

A kormányzati szolgálati jogviszony ideje:             határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:                                                teljes munkaidős

Munkavégzés helye:                                                   1024 Budapest, Keleti Károly u. 5-7.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

  • Részvétel a rendszeres hivatalon belüli és kívüli adatátadások összeállításában, az adatok ellenőrzésében
  • A Nemzeti számla főosztály évközi és éves jelentéseinek kiadásra való előkészítése, szerkesztése
  • A főosztályi kiadványok táblarendszereinek karbantartása, ellenőrzése, grafikonok készítése
  • A különféle évkönyvek és a zsebkönyv osztályt érintő tábláinak összeállítása
  • A főosztályi iktatás, irattározás naprakész vezetése (rendszerezett, áttekinthető ügyintézés), a főosztályra érkező anyagok, kiadványok szétosztása
  • A munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése adminisztrátori jogkörrel
  • Az éves munkaprogram összeállításának szervezése, a kész tervek rögzítése és ellenőrzése
  • Gondoskodás az értekezletek technikai előkészítéséről, a főosztályi reprezentációról és a főosztály irodatechnikai eszközökkel való ellátásáról, valamint azok működéséhez szükséges feltételeinek biztosításáról

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-3 éves munkatapasztalat releváns területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.

Elvárt kompetenciák:

  • jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és koordinációs készség
  • önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődési igény
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • statisztika területén szerzett gyakorlat
  • adatbázis-kezelési tapasztalat
  • angol nyelvtudás

A jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat személyes adatok megismeréséhez és kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje:           2020. július 11.

A pályázat elbírálásának határideje:             2020. július 20.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Fehérvári-Varga Judit (06-1-345-6841) nyújt.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1112” azonosító számot, Fehérvári-Varga Judit részére.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • kozigallas.hu – 2020. június 15.
  •  jobline.hu – 2020. június 15.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a www.ksh.hu honlapon tájékozódhat.

Budapest