Titkársági ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, titkársági ügyintéző feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Titkársági ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyiratok iktatórendszerben történő dokumentálása, érkeztetése, iktatása, kezelése, postázása
  • napi posta összeállítása
  • irattár kezelése
  • telefonhívások kezelése
  • különböző nyilvántartások vezetése, kezelése
  • kapcsolattartás más szakterületekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség
  • MS Office (Excel és Word) felhasználói szintű ismerete
  • pontosság, határidő betartása
  • jó kommunikációs készségek
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság, magyarországi bejelentett lakcím

Nyelvismeret:

  • nem szükséges

Előnyt jelent:

  • Robotzsaru rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Online jelentkezési lap kitöltésével és egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Titkársági ügyintéző 2022 Jobline.hu” jeligét.

Budapest