Titkárságvezető (Budapest)

SEMMELWEIS EGYETEM

Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

Titkárságvezető

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű
A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest, 1089 Nagyvárad tér 4.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • az intézeti iroda munkájának teljeskörű elvégzése
  • kapcsolattartás partnerekkel, önálló levelezés magyar és angol nyelven
  • értekezletek, megbeszélések, utazások teljes körű szervezése
  • hazai és külföldi vendégek fogadásával kapcsolatos teendők elvégzése
  • nyilvántartások vezetése az intézeti belső szabályok szerint
  • iktatási, iratkezelési feladatok

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • angol középszintű nyelvtudás
  • legalább 1 év, hasonló munkakörben, és /vagy felsőoktatási környezetben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • gyors gépelés, szövegszerkesztés, gyakorlat PowerPoint bemutatók készítésében

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • vezető mellett személyi asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Poszeidon iktatóprogram ismerete
  • felső fokú angol nyelvtudás, közép szintű német nyelvtudás

Elvárt kompetenciák:

  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
  • precizitás
  • jó rendszerező készség
  • megbízhatóság
  • önállóság

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • stabilitás
  • fejlődési lehetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz bérigény megjelölésével
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okirat

A pályázatok benyújtásának határideje: 2020.10.15.

Budapest