TITKÁRSÁGVEZETŐ (Budapest)

TITKÁRSÁGVEZETŐI POZÍCIÓ

Budapesten, a Móricz Zsigmond körtér közelében elhelyezkedő több profilú ügyvédi irodánk novemberi kezdéssel titkárságvezetői pozícióba, teljes munkaidős munkatársat keres hosszútávra.

Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál egy fiatal csapat tagjaként, munkádra és megjelenésedre igényes vagy és alkalmasnak érzed magad az irodánk működésének alapját képező titkárságunk vezetésére.

Főbb feladatok:

  • Klasszikus titkársági feladatok ellátása (kimenő és bejövő posta kezelése, telefonkezelés, ügyfelek fogadása, beérkező dokumentumok iktatása, fénymásolás, szkennelés, stb.)
  • Elektronikus levelek kezelése, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Adatlapok, szerződések, nyilvántartások, adatbázisok kezelése
  • Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
  • Adminisztratív segítségnyújtás a vezetőknek, munkatársaknak, ügyfeleknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agilitás, megbízhatóság és precizitás
  • Felelősségteljes munkavégzés (önállóan és csapatban is)
  • Terhelhetőség és priorizálási, illetve „multitasking” képesség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft Word, Excel, Outlook, stb. használata)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Motiváltság, valamint lelkes és pozitív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Titkársági/asszisztensi tapasztalat
  • E-cégeljárás ügyintézésének ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, több profillal rendelkező iroda
  • Fiatal csapat
  • Piacképes jövedelem
  • Kulturált munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk, Tóth Nikolettának címezve!

Budapest