Toborzás kiválasztás szakértő (Budapest)

Szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Rutinos vagy a toborzási és kiválasztási folyamatokban? Stratégiában is tudsz gondolkodni? Mindig találsz megoldást arra, hogy a megfelelő jelölt megérkezzen a pozícióra? Vannak ötleteid a szakemberek bevonzására? Hozd be új ötleteidet és valósítsuk meg együtt!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.

Toborzás kiválasztás szakértő

munkatársat keres határozatlan időre, kölcsönzött jogviszonnyal.

AMIBEN számítunk rád:

  • Részvétel a toborzási stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Toborzási-kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása
  • Álláshirdetések elkészítése, együttműködés hirdetési partnereinkkel, új hirdetési platformok felkutatása
  • Potenciális jelöltek felkutatása online és offline adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Kapcsolattartás munkaerő-közvetítő és fejvadász partnerekkel
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, interjúztatás, tesztelés
  • Jelölt adatbázis működtetése
  • Állásbörzén céges megjelenés szervezése és azon részvétel
  • Toborzás-kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Magasbiztos vagy szellemi és fizikai toborzás terén is
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • Ki tudsz lépni a megszokott toborzási módszertanokból, és új ötleteid vannak
  • Nyitott, empatikus és kommunikatív személyiség vagy
  • Jó szervező- és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Magasfokú önállóság és proaktivitás jellemez
  • Jártas vagy a munkáltatói közösségi média használatában
  • Rugalmas, pörgős személyiségnek tartod magad

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Támogató HR csapat
  • Rugalmas munkaidő és nagy arányú home office lehetőség
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben és kölcsönzötti jogviszonyban történő foglalkoztatás
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, stb.)
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest