Toborzási asszisztens (Miskolc)

Szeretnéd tapasztalatodat kamatoztatni egy globális piacvezető HR szolgáltató vállalatnál? Fontos számodra, hogy munkáddal segíts másokat, emellett motiválnak a pörgős feladatok? Amennyiben IGEN, ez a lehetőség Neked szól!

A Randstad saját csapatába, miskolci irodánkba keressük leendő toborzási asszisztens kollégánkat.

Toborzási asszisztens

Feladatok

  • Kölcsönzötti munkavállalók dokumentumainak előkészítése, nyomonkövetése, szkennelése, postázása, riportok és statisztikák készítése.
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, beléptetés, szerződéskötés, kiléptetés támogatása.
  •  Munkavállalói kérdések kezelése, partnerekkel való kapcsolattartás, ügyféltalálkozók szervezése.
  • Álláshirdetések kezelése, jelöltek felkutatása, interjúszervezés, telefonos előszűrések.
  • Vidéki telephelyek szakmai támogatása.

Követelmények

  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési gyakorlattal
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Legalább középfokú az angol nyelvtudásod
  • Megoldásorientált, proaktív és segítőkész személyiség vagy
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismeretével rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Cafeteria csomag
  • Akár plusz 4 nappal is növelheted éves szabadságaid számát

Miskolc