Törzskönyvezési asszisztens (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Dán gyógyszeripari cég, aki nem a gyógyszer gyártással foglalkozik, hanem azok nagykereskedelmével Európa-szerte.

Törzskönyvezési asszisztens

Feladatok

Feladatok:

  • engedélyek megszerzése és után követése az európai tagállamoktól
  • engedélyek megújításának intézése
  • szoros együttműködés más részlegekkel
  • komplex adminisztratív feladatok ellátása
  • gyógyszeripari engedélyek, dokumentumok, beadványok elkészítése, adminisztrálása,
  • kapcsolattartás
  • jogszabályok figyelése, változások követése és azok beépítése a törzskönyvezési feladatokba
  • csomagolóanyagok ellenőrzése a tervezési fázisban (kapcsolattartás a grafikusokkal)
  • hivatalos kísérőiratok biztosítása a grafikusoknak
  • dokumentációk szabályszerű kezelése, archiválása
  • minőségellenőrzési feladatok (gyógyszerek címkeszövegeinek ellenőrzése)

Követelmények

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség

  • adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat;

  •  magabiztos, legalább középfokú német és angol nyelvtudás

  •  felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő

  • BKV bérlet, munkába járás támogatása

  • OTP SZÉP Kártya

  • bónusz

Munkavégzés helye

Budapest