Trade Insight Executive (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, a British American Tobacco, a dohánypiac megkerülhetetlen szereplője, most új kollégáját keresni Trade Marketing Analyst pozícióban. A vállalat fő mozgatórugója a folyamatos fejlődés és innováció, melyben a Te segítségedre is szükségük lesz! Ha szereted a dolgokat finom hangolni, analizálni, érted hogyan működik a terepen lévő kollégák munkája, de az irodában lévő kollégákat is maximálisan támogatni tudod, emellett pedig kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, Téged keresünk!

Trade Insight Executive

Feladatok

  • Szoros együttműködés a marketing csapattal
  • Eladási adatok elemzése
  • Piac elemzés, versenytársak figyelése
  • Field Force munkájának segítése
  • Értékesítési célok meghatározása
  • Marketing tervezések
  • Megbeszélések vezetése, levezénylése
  • Riportok, forecast készítése
  • Társosztályok támogatása
  • Döntéshozatal támogatása elemzésekkel, riportokkal
  • Irodai és terepen dolgozó kollégák megfelelő kommunikációs támogatása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan marketing területen
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat FMCG területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Remek kommunikációs és prezentációs készség magyarul és angolul
  • Analitikus és stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

Az alapbéren felül:

  • Vállalati bónusz
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztár 6 hónap munkaviszony után
  • Magán egészségügyi szolgáltatások
  • Sport támogatás
  • Munkavállalói támogató program
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség és vállalaton belüli fejlődés

Mindemellett egy támogató és diverz csapat várja új kollégáját egy dinamikusan fejlődő szervezetbe.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest