Turisztikai koordinátor (Esztergom)

Az Esztergomi Turisztikai Nonprofit Kft. keres Turisztikai Koordinátor munkatársat.

Esztergomban újonnan megnyílt, modern Tourinform pontunkra keressük új kollégánkat, turisztikai koordinátor pozícióban.

Igazak Rád a következő állítások?! Vedd fel velünk a kapcsolatot, mi szívesen megismernénk:

  • min. középfokú végzettséggel rendelkezel
  • jó a kommunikációs készséged
  • angol nyelven magabiztosan kommunikálsz
  • van érzéked a szervezési feladatokhoz
  • csapatjátékos vagy, de képes vagy önállóan is dolgozni
  • számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel stb.)

Előnyt jelent, ha

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • rendelkezel turizmusban szerzett tapasztalattal
  • több idegennyelv ismerete
  • szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • izgalmas munkakörnyezet
  • csapatmunka

Munkavégzés helye

  • 2500 Esztergom Szent István tér 3.

Esztergom