Ügyfélszolgálati gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Lead Generation Kft. a valós eredményeken alapuló értékesítést támogató megoldások specialistája. Évek óta segítenek ügyfeleiknek az adatbázis-építésben, a meglévő ügyfélkör fejlesztésében, illetve marketing folyamataik optimalizálásában. Call centerükben napi szinten támogatják partnereik értékesítését és célcsoportjaik elérését.

Ügyfélszolgálati gyakornok

Feladatok

  • Bank ügyfelei felé történő tájékoztató hívások indítása
  • Felmerülő kérdések megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Call center területen szerzett tapasztalat
  • Saját, munkavégzésre alkalmas laptop

Munkaidő

  • Legalább napi 4 vagy heti 20 óra vállalása
  • Munkavégzés hétköznapokon 8:30 és 18:00 óra között
  • Rugalmas beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2090 Ft/óra
  • Otthoni munkavégzés
  • Rövid távú diákmunka-lehetőség
  • Modern, barátságos környezet
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest