Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Keressük a legszuperebb

Ügyfélszolgálati munkatársat!

A HVG terjesztési részlege új csapattagot keres

ügyfélszolgálati munkakörbe.

Mitől vagy szuper?

Attól, hogy szeretsz problémákat megoldani és újat tanulni. Kitűnően kommunikálsz mind írásban, mind pedig szóban. Türelmes és megértő vagy az ügyfelekkel.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít.
  • Megismerni és megtanulni a HVG termékeinek részleteit, belső rendszereit.
  • Kezelni a beérkező ügyfélhívásokat és emaileket. Megoldani az ügyfelek problémáit.
  • Adminisztrálni az ügyfélszolgálati tevékenységet.
  • Telemarketing kampányok indítása.
  • Postai csomagok, levelek kezelése
  • A terjesztési részleg csapattagjainak általános segítése

Ami nálad alap:

  • 2+ év tapasztalat call center/ügyfélszolgálati/ügyfélkommunikációs területen.
  • Magabiztos telefonos kommunikáció. Precíz írásbeli fogalmazás.
  • Segítőkész, problémamegoldó hozzáállás.
  • Nem veszted el a fejed, ha kritikával illetnek. Higgadt maradsz nehéz helyzetekben is.
  • Gyorsan tanulsz meg új rendszereket. Készség szintű Microsot Office csomag használat.
  • Nincs gondod az angollal. Mersz írni és beszélni.

Ami jó, ha van:

  • Telefonos értékesítési tapasztalat.
  • Terjesztési ismeret sajtótermékek terén.
  • Referencia korábbi munkáltatótól.
  • Angol mellett egyéb nyelvtudás.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon az olvasóknak.
  • Izgalmat – Nagy múltú és új termékekkel is dolgozhatsz.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet - A munkád a híres Montevideo utcai média parkban lesz.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre, családbarát munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak? Küldd el önéletrajzodat bérigény megadásával a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!

Budapest