Ügyfélszolgálatos / Műszaki értékesítő (Budapest)

Kereskedelemtechnikai eszközöket (Pénztárgép, POS eszközök) forgalmazó középvállalkozás

bemutatótermi ügyfélszolgálatos kollégát

keres nagy- és kiskereskedelmi ügyfeleinek kiszolgálására.

Feladatok

  • Termékek értékesítése viszonteladóknak, meglévő és új ügyfeleknek
  • Készletnyilvántartó program használata, számlázás
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyféligények felmérése, megértése és kiszolgálása
  • Webes, telefonos és e-mailes megrendelések kezelése

Elvárások

  • Középfokú vagy magasabb iskolai végzettség
  • Minimum 2 éves értékesítési, ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyök

  • Kereskedelmi végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség, stabil munkahely
  • Figyelembe vesszük a véleményed
  • Elégedett ügyfélkör
  • Ingyenes parkolás
  • 13. havi bónusz lehetőség

Kezdés

  • azonnal
Budapest