Üzemeltetés-támogató gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és szétosztás.

Üzemeltetés-támogató gyakornok

Feladatok

  • Üzemeltetési adatok gyűjtése, elemzése, kimutatások készítése
  • Részvétel üzemeltetés-szervezési tevékenységekben
  • Üzemeltetési tevékenységek adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony leglább 2025. márciusig
  • Magabiztos MS Office ismeretek, főként Excel és Word
  • Műszaki érdeklődés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Órabér: szakmai háttértől és kompetenciáktól függően br.1900-2200 Ft/óra
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest I.

Budapest