ÜZEMELTETŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország legnagyobb informatikai rendszerét működtető szerve az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÜZEMELTETŐ

Ellátandó főbb feladatok:

  • Az asztali és hordozható munkaállomások, nyomtatók üzembehelyezése és üzemeltetése.
  • Telefon-alközpontok, kommunikációs eszközök és a telephelyi géptermi infrastruktúra felügyelete.
  • A telephelyi hálózatok aktív és passzív kommunikációs eszközeinek felügyelete.
  • Vírusvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Helyi rendezvények informatikai támogatása, a videokonferencia rendszer, valamint az ügyfélhívó rendszer helyi felügyelete.
  • A felhasználók általános informatikai vonatkozású támogatása az irodai, és a szakmai alkalmazásokkal kapcsolatosan.
  • Részvétel az alkalmazások használatához szükséges kliens oldali környezet kialakításában. Alkalmazások telepítése, tesztelése, hibakeresése.
  • Active Directory kezelése, jogosultságkezelés.
  • SharePoint portálok használata.
  • Zabbix informatikai infrastruktúra monitorozó rendszer konfigurálása és üzemeltetése.

Tapasztalat, amiből szeretnénk, ha minél több pontnak megfelelnél:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • kezdeményezőkészség;
  • jó írásbeli és szóbeli kifejező készség;
  • problémamegoldó képesség;
  • precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat;
  • csapatmunka, önállóság;
  • változásokhoz való alkalmazkodási képesség;

Előnyök:

  • informatikai üzemeltetési területen szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Zabbix monitorozó rendszer használatában szerzett több éves tapasztalat;
  • C/C++ és JavaScript programozási nyelvek ismerete;
  • HP Service Manager rendszer ismerete;
  • angol nyelvtudás;

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas és/vagy hibrid munkavégzési lehetőség;
  • Stabil munkahely;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzési lehetőségek;
  • Jó munkahelyi légkör.

A munkakör betöltésének feltételeit; az alkalmazásra, illetményre és egyéb juttatásokra vonatkozó jogszabályi helyet, a pályázat részeként benyújtandó iratok listáját, valamint a pályázati eljárásra vonatkozó további információkat itt éred el:

Határidők:

  • A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.26
  • A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.10
  • A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2024.06.03

Bővebb szakmai felvilágosítást Borovácz Zoltán főosztályvezető-helyettes nyújt a +36 30 476-6962-es telefonszámon.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk 2024. április 26-ig. (a tárgy mezőben kérjük feltüntetni:” üzemeltető”)!

Budapest