Üzemmérnök (Budapest)

Metró Üzemeltetéstechnológiai Főmérnökség

Üzemmérnök

informatikai/távközlési rendszerek

üzemmérnöki feladataihoz felvételt hirdet

Főbb feladatok:

Metróvonalakon a távközlési és technológiai informatikai rendszereinkkel kapcsolatos üzemmérnöki feladatok elvégzése, az elvégzett munka adminisztrálása, nyilvántartások naprakész vezetése. Az előforduló hibák, események elemzése. A megfelelő működés érdekében elemzések, fejlesztési javaslatok kidolgozása. Informatikai, valamint gyengeáramú hálózati tervek véleményezése üzemeltetői szempontok alapján. Műszaki átadásokon üzemeltető képviselete.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • elektronikai, informatikai, villamosmérnöki, vagy azzal egyenértékű egyetemi, főiskolai diploma/oklevél
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezésnél előny:

  • Távközlési/elektronikai/informatikai üzemmérnöki gyakorlat
  • Távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • Linux ismeretek

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafetéria juttatások
  • üdülési lehetőség
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

A munkavégzés jellege, helye:

8 órás munkarend/nappali, egyműszakos munkarend

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Csatolni kérjük: fényképes önéletrajzot

Jelentkezési határidő: Jelentkezés folyamatosan!

Budapest