Üzemmérnök rendszerspecialista a biztonságtechnika területén (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Üzemmérnök rendszerspecialista a biztonságtechnika területén

Feladatok

  • Felelős a Biztonságtechnikáért PLC mind Szenzor oldalon.
  • Technológiai támogatást nyújt az új rendszerek és meglévők számára, folyamatosan figyeli a rendszerek működését, rámutat a hiányosságokra, jóváhagyási javaslatokat készít elő.
  • Elemzi a rendszertechnika komplex meghibásodásait, valamint intézkedéseket határoz meg a szakterületekkel közösen (pl: Karbantartás, tervezés)
  • Felelős az intézkedések bevezetésért és optimalizálásáért a termelő berendezéseknél. Meghatározza és kialakítja a megfelelő vizsgálati módszereket.
  • Technológiai újításokat határoz meg a beszállítókkal és a termelő területekkel közösen, ellenőrzi a megvalósíthatóságot és kezdeményezi azt a gyári szabványok figyelembe vételével. Felügyeli az új technológiát.
  • Az új projekteknél részt vesz a konstrukcióban és az ellenőrzésben is
  • Felelős a munkatársak képzéséért a technológiai rendelkezésre állás biztosítása érdekében. Dokumentálja a technológiai információkat és hiba jelentéseket.

Követelmények

  • Automatizálástechnikai, mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Szakmai tapasztalat a gyártástechnika, karbantartás, rendszertervezés területén
  • PLC,/irányítástechnika,biztonságtechnika, vizualizációs technika, terepi buszok, projektmenedzsment ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz,  vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Letelepedési támogatás
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét