Üzemmérnök rendszerspecialista a szállítószalag-technológia területén (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Üzemmérnök rendszerspecialista a szállítószalag-technológia területén

Feladatok

  • A kecskeméti üzem minden termelési területén a szállítószalag technológia felelős támogatása.
  • A rendszertechnológia elérhetőségének biztosítása.
  • Karbantartás támogatása a szállítószalag technológia területén és megoldások keresése összetett hibákra.
  • Szisztematikus, technikai elemzések végrehajtása, korrekciós intézkedések generálása és nyomonkövetése.
  • OEM beszállítók és külső cégek koordinációja és támogatása.
  • A műszaki rendszerek gyenge pontjainak azonosítása és folyamatos fejlesztési javaslatok kidolgozása és végrehajtása.
  • Üzemek, üzemrészek építésének, átépítésének technológiai támogatása, professzionális kivitelezés biztosítása, a kivitelezés minőségének ellenőrzése, hibák azonosítása, szükség esetén eszkaláció előidézése, jóváhagyási javaslatok megfogalmazása.
  • Az alkalmazottak képzése a technológia elérhetőségének biztosítása érdekében.
  • Technológiai információk/hibajelentések dokumentálása a gyártás és menedzsment számára.

Követelmények

  • Befejezett villamosmérnöki, mechatronikai, mechanikai, gépészmérnöki, automatizálási technológia felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat üzemfenntartás, vezérléstechnika; vagy szállítószalagos rendszerek mechanikai ismeretei területén
  • Társalgási szintű német és angol nyelvtudás
  • Projektmanagement tapasztalatok
  • Erős analitikus gondolkodási készség, valamint koncepcionális megközelítés és nagyfokú rugalmasság
  • Nyitottság és rendelkezésreállás a folyamatos továbbfejlődésre, érdeklődés a legmodernebb technológiák után
  • 3D CAD (SolidEDGE, Solidworks, NX) szoftver ismeret, 2D CAD (AutoCAD) szoftver ismeret
  • SAP iPro, SFMd, iPORTAL szoftver ismeretek
  • FAPLIS, ECM ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz,  vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Letelepedési támogatás
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét