Üzemmérnök rendszerspecialista az ipari kommunikációs hálózatok területén (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Üzemmérnök rendszerspecialista az ipari kommunikációs hálózatok területén

Feladatok

  • Felelős az ipari kommunikációs hálózatok adaptálásáért és ellenőrzéséért; szükség esetén hibaelhárításáért; a technologiához tartozó komponensek aktualizálásáért. Aktívan menedzseli a technológiához tartozó tartalékalkatrész készletet.
  • Technológiai támogatást nyújt az új rendszerek és meglévők számára, folyamatosan figyeli a rendszerek működését, rámutat a hiányosságokra, jóváhagyási javaslatokat készít elő.
  • Elemzi a rendszertechnika komplex meghibásodásait, valamint intézkedéseket határoz meg a szakterületekkel közösen (pl: karbantartás, tervezés)
  • Felelős az intézkedések bevezetésért és optimalizálásáért a termelő berendezéseknél. Meghatározza és kialakítja a megfelelő vizsgálati módszereket.
  • Technológiai újításokat határoz meg a beszállítókkal és a termelő területekkel közösen, ellenőrzi a megvalósíthatóságot és kezdeményezi azt a gyári szabványok figyelembe vételével. Felügyeli a Profinet, Profibus, Ethercat, terepi busz hálózatok működését.
  • Ipar 4.0 megoldások fejlesztéséért felelős a technológia továbbfejlesztése érdekében a rendelkezésre állás, hatékonyság, megelőző karbantartás szempontjából.
  • Támogatja a Cyber Security intézkedések tesztelését és bevezetését.
  • Felelős a munkatársak képzéséért a technológiai rendelkezésre állás biztosítása érdekében.
  • Dokumentálja a technológiai információkat és hibajelentéseket.

Követelmények

  • Automatizálástechnikai, mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat a gyártástechnika, karbantartás, rendszertervezés területén
  • PLC,/irányítástechnika, projektmenedzsment ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz,  vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Letelepedési támogatás
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét