Üzemvezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Üzemvezető

Feladatok

  • A társasághoz tartozó üzem komplex irányítása
  • Az emberi-erőforrással és anyagfelhasználással, logisztikával kapcsolatos gazdálkodás, költséghatékony működés biztosítása,
  • A napi termelés megtervezésének, megszervezésének, felügyelete
  • Anyagáramlás biztosítása, alapanyagok felhasználásának ellenőrzése
  • Minőségirányítási rendszerek felügyelete,
  • Kapcsolattartás az üzem vevőivel, társüzemekkel és a holding szakterületeivel  (kereskedelem, számvitel, logisztika, minőségirányítás, stb)

Követelmények

  • Középfokú szakmai végzettség,
  • Legalább 3-5 év releváns tapasztalat az élelmiszeriparban, lehetőleg sütőiparban, vezetői pozícióban
  • Sütőipari gyártási folyamatok valamint a minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági előírásokat (pl. IFS, ISO)ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 50-60 főből álló csapat hatékony irányítása, motiválása és fejlesztése
  • Jó szervezőkészség és képesség a gyártási folyamatok optimalizálására
  • Erős döntéshozatali képesség, problémamegoldó és analitikai készségek
  • Sütőipari gépek és berendezések működésének ismerete és megértése
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztésére, a hatékonyság növelésére és a költségcsökkentésre

Előny:

  • Felsőfokú élelmiszeripar végzettség
  • LEAN ismeretek

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Hajdúböszörmény

Debrecen