Üzletfejlesztési munkatárs (Budapest)

Országos lefedettségben ipari ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keressük azt a céltudatos Üzletfejlesztési munkatársat, aki a 3 főből álló értékesítői csapatot erősítené szeptemberi kezdéssel.

Üzletfejlesztési menedzser

Feladatok

  • Ipari fejlesztésre alkalmas telkek értékesítése
  • Ipari (gyártó és logisztikai) csarnokok bérbeadása és értékesítése (standard, BTS, BTO konstrukciók)
  • Üzletfejlesztési és értékesítési lehetőségek azonosítása, tárgyalások folytatása
  • Árajánlatok és szerződések készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 2-3 év értékesítési, üzletfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Műszaki ismeretek, kivitelezési tapasztalat
  • Ingatlanfejlesztési tapasztalat

A siker pillérei:

  • Kiemelkedően jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Eredményorientált személyiség
  • Képesség csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozni

Amit kínálunk

  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Korrekt juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest