Üzletkötő/ Sales manager (Budapest)

Több év tapasztalattal rendelkezel értékesítés területén? Szeretsz ötletelni, új lehetőségeket felkutatni és azokat kiaknázni? Akkor ez a lehetőség csak rád vár! Partnerünk prémium kategóriás vágóeszközök forgalmazásával foglalkozik már évtizedek óta. Jelenleg tovább bővítik csapatukat és olyan személy támogatását keresik, aki rendelkezik tapasztalattal és kapcsolati hálóval hasonló területen, ezzel is elősegítve további terjeszkedésüket. Ha magadra ismersz a feladatok vagy a leírás alapján, akkor ne habozz, add le jelentkezésed mihamarabb!

Üzletkötő/ Sales manager

Feladatok

  • Új partnerek tallózása - kapcsolatfelvétel és onboarding
  • meglévő partnerek látogatása, tanítása és motiválása nagyobb forgalmi eredmény elérésére
  • üzleti terv és riportálás KPI-ok alapján
  • releváns szakmai eseményeken való részvétel
  • értékesítési stratégia kidolgozásának támogatása

Elvárások

  • szívesen lennél részese egy proaktív csapatnak
  • ismered és szereted termékeinket
  • szeretsz olyan termékportfólióval dolgozni, ami csúcsminőségű, keresett és könnyen eladható
  • proaktív és céltudatos a hozzáállás
  • szakmai jártasság horgászat, vadászat vagy hentes / feldolgozóipari területeken

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikus és fiatalos csapat
  • Határozatlan idejű munkajogviszony

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Budapest
Budapest