Üzletvezetői és Projektmenedzser Asszisztens (Budapest)

Dinamikusan fejlődő, számítás-, és irodatechnikai valamint telekommunikációs eszközökkel foglalkozó cégünk részére keresünk fiatal csapatunkba új kollegát az alábbi munkakörbe:

Üzletvezetői és Projektmenedzser Asszisztens

 Munkakör:

A cégünk által forgalmazott számítás-, irodatechnikai és egyéb műszaki cikkek illetve a kapcsolódó szolgáltatások értékesítésének, illetve a cég tevékenységnek operatív támogatása.

Feladatkörök, felelősségek:

  • meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás (telefon, email)
  • projektek operatív támogatása (pl. szállításszervezés, projekt nyomonkövetés, szerződések előkészítése, ajánlatok kiküldése, átvételi elismervény és teljesítési igazolás készítése, számlázás)
  • eszköz és kellékanyag beszerzés (megrendelés, átvétel lebonyolítása)
  • munkaügyi adminisztráció (munkaerő toborzás, beléptetés és napi munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció – jelenléti és szabadság kezelés)
  • az iroda megfelelő napi működésének biztosítása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása
  • vezetőség munkájának támogatása (napi operatív feladatok ellátása, adatbázis bővítés)

A jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek – kiváló excel tudás
  • rugalmas, ügyfélközpontú hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • nagy munkabírás

Előny:

  • informatikai, műszaki termékek iránti érdeklődés
  • egyéb idegen nyelvismeret
  • online marketing tapasztalat
  • konstruktív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • stabil szervezeti háttér
  • kihívásokkal teli, változatos és mozgalmas feladatok
  • dinamikus, fiatal csapat
  • kellemes, családias munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

A jelentkezésben, kérjük, tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését, illetve az önéletrajzában, vagy a kísérő levélben, jelölje meg fizetési igényét.

Budapest