Vevői minőségügyi mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Vevői minőségügyi mérnök pozícióba keresünk kollégát  Győriben található gyártó Partnerünk részére:

Vevői minőségügyi mérnök

Feladatok

  • IATF 16949 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer fenntartása és javítása;
  • Aktív részvétel a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása és a hatékonyság ellenőrzése során;
  • Különféle minőségi módszerek, eszközök ismerete: 8D, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, SPC, 5S, PPAP;
  • Vevői auditokon és látogatásokon történő részvétel;
  • Határminták egyeztetése a vevőkkel, a határminták értelmezésének és használatának oktatása a termelésben.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Aktív német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr