Villamos berendezés tesztelő állás 2 műszakba Dunavecsén! (Kunszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Villamos berendezés tesztelő állás 2 műszakba Dunavecsén!

Leírás

Partnerünk megbízásából keresünk VILLAMOSBERENDEZÉS TESZTELŐ munkatársakat, 2 műszakos munkarendbe, Dunavecsére!

Feladatok

  • Középfeszültségű kapcsolóberendezések funkcionális és villamos ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Közreműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások
  • Villanyszerelő vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajzolvasás
  • Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • Már az első hónaptól cafetéria juttatás (nettó 33.000 Ft)
  • Havi és év végi bónuszok
  • Ingyenes céges buszjáratok: Kunszentmiklós, Dunaújváros, Tass, Szalkszentmárton, Szabadszállás, Fülöpszállás, Rácalmás
  • Utazási támogatás 18Ft/km+NAV norma szerinti tényleges fogyasztás
  • Igényes, rendezett munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Dunavecse

Munkavégzés helye

Kunszentmiklós, Dunavecse

Kunszentmiklós