Villamosberendezés tesztelő pozíció Dunavecsén 2 műszakban! (Dunavecse)

Villamosberendezés tesztelő pozíció Dunavecsén 2 műszakban!

Leírás

VILLAMOSBERENDEZÉS TESZTELŐ munkatársakat keresünk 2 műszakos munkarendben Dunavecsére!

Feladatok

  • Középfeszültségű kapcsolóberendezések funkcionális és villamos ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Közreműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajzolvasás
  • Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjáratok: Kunszentmiklós, Dunaújváros, Tass, Szalkszentmárton, Szabadszállás, Fülöpszállás, Rácalmás
  • Utazási támogatás 18Ft/km
  • Már az első hónaptól Cafetéria juttatás
  • Havi és év végi bónuszok

Munkavégzés helye

Kunszentmiklós, Dunavecse

Dunavecse