Villamosmérnök gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Honeywell a Fortune 100 listában jegyzett technológiai vállalat, amely szerte a világban különféle iparágak számára szállít specifikus megoldásokat, köztük repüléstechnikai szolgáltatásokat, épület-, és ipari vezérlési termékeket, valamint nagy igénybevételre tervezett anyagokat. Magyarországi csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

Villamosmérnök gyakornok

Feladatok

  • DDC programozás
  • felügyeleti grafika szerkesztés
  • villamos irányítástechnikai feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Utolsó éves tanulmányok folytatása műszaki területen, épületautomatizálás szakirányon
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Nyitottság a tanulmányok befejezését követően főállású munkalehetőségre
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Heti 20-40 óra vállalása
  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2340 Ft/óra
  • Hosszú távú lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy épületgépészeti cég működését
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök

  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest